Konkurs na wykonanie utworu dowolnego - sekcja instrumentów smyczkowych i gitary
22.06.2026
4 maja 2026 roku w auli naszej szkoły odbył się konkurs sekcyjny na wykonanie utworu dowolnego. W przesłuchaniach wzięli udział uczniowie z sekcji instrumentów smyczkowych i gitary, prezentując program na gitarę, skrzypce, kontrabas oraz wiolonczelę.
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy, a ich występy oceniała komisja, w której zasiedli nauczyciele sekcji pod przewodnictwem dyrektor szkoły Renaty Osikowicz-Wyroby. W grupie pierwszej przyznano pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz sześć wyróżnień. W grupie drugiej jedno pierwsze, trzy drugie miejsca, jedno miejsce trzecie i jedno wyróżnienie a w grupie trzeciej jury przyznało miejsce trzecie oraz wyróżnienie.
Gratulujemy występu wszystkim uczestnikom a pedagogom za przygotowanie uczniów do konkursu.