Koncert uczniów klasy fortepianu p. A. Strzygockiej i p. E. Malinowskiej "Mój ulubiony utwór" - 26 maja 2026
26.05.2026
Mój ulubiony utwór" - koncert klasy fortepianu za nami! W dniu 26 maja 2026 r. nasza sala koncertowa wypełniła się muzyką i wzruszeniem.
Uczniowie klasy fortepianu p. Angeliki Strzygockiej i p. Elżbiety Malinowskiej zagrali utwory, które są im najbliższe sercu – i dedykowali je Wam, kochani Mamo i Tato.
Dziękujemy młodym pianistom za piękne wykonania i zaangażowanie!
Dziękujemy Rodzicom za wsparcie, brawa i to, że jesteście najwierniejszą publicznością na świecie.
Zdjęcia (16)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.