Koncert uczniów klasy gitary pt. "Gitarowa majówka" - 29 maja 2026
31.05.2026
W piątek 29 maja br. w naszej szkole wystąpili uczniowie klasy gitary Agnieszki Kozakowskiej w ramach koncertu "Gitarowa majówka".
Dodatkowo usłyszeliśmy dawną naszą wyróżniającą się absolwentkę: Małgorzatę Łapińską, która w najbliższy wtorek wykona recital dyplomowy kończący jej edukację w Państwowej Szkole Muzycznej II st. w Bystrzycy Kłodzkiej. Państwowa komisja egzaminacyjna przyzna jej wówczas tytuł "muzyka instrumentalisty". Wszystkim gratulujemy majówkowego koncertu, a Małgorzacie - udanego egzaminu!