Tytuł/stanowisko: Nauczyciel gry na wiolonczeli

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Kłodzku zatrudni od dnia 1 września 2023 r. nauczyciela gry na wiolonczeli w niepełnym wymiarze czasu pracy - na czas określony

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 11-07-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Brak ofert kandydatek/kandydatów

Zatrudnienie od dnia 1 września 2023 r. w niepełnym wymiarze czasu pracy - na czas określony

Zakres obowiązków

Nauka gry na wiolonczeli

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: dolnośląskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Kłodzku, ul. Kościuszki 8, 57-300 Kłodzko

Wymagania

Kwalifikacje do nauczania przedmiotu zgodne z Rozporządzeniem Ministra KulturyDziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych

Wymagane dokumenty

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • świadczenia socjalne
  • dodatek motywacyjny

Benefity

Pierwsza publikacja:
19.06.2023 11:41 Marcin Górski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anna Jakubowska
Oferta pracy: Nauczyciel wiolonczeli 2.0 12.07.2023 11:43 Marcin Górski
Oferta pracy: Nauczyciel wiolonczeli 1.0 19.06.2023 11:41 Marcin Górski