Tytuł/stanowisko: sekretarz szkoły

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Kłodzku zatrudni od listopada 2023 r. sekretarza szkoły ds. organizacyjno - kadrowych

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 27-10-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od listopada 2023 r. w na okres próbny na 3/4 etatu z możliwościa przedłużenia na czas nieokreślony

Zakres obowiązków

Sprawy kadrowe:

Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, w szczególności:

  • przygotowanie dokumentów związanych z rekrutacją pracowników,
  • sporządzanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • przygotowanie i prowadzenie spraw dotyczących szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • przygotowanie dokumentacji dot. nagród jubileuszowych, awansów, nagród dyrektora,
  • sporządzanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących przebiegu zatrudniania i wynagrodzeń pracowników,
  • ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • kontrola ważności szkoleń BHP oraz okresowych badań lekarskich,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej awansów zawodowych nauczycieli.

Kancelaria:

  • zabezpieczenie pieczęci i stempli,
  • sporządzanie sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (GUS, PFRON),
  • wydawanie i rejestracja druków ścisłego zarachowania,
  • sprawy korespondencyjne (zgodnie z instrukcją kancelaryjną szkoły),
  • ewidencja zasobów archiwalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowanie umów z kontrahentami,
  • przygotowanie i sporządzanie bazy informacyjnej SIO,
  • prowadzenie dokumentacji ZFŚS,

Zasoby materialne szkoły – nadzór gospodarczy:

  • prowadzenie inwentaryzacji zasobów materialnych szkoły,
  • wypożyczanie instrumentów muzycznych,
  • nadzór nad terminowym przeprowadzaniem przeglądów budowlanych, technicznych i innych,
  • przygotowywanie zapotrzebowania w materiały biurowe i eksploatacyjne,
  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,
  • sporządzanie ewidencji zamówień publicznych,
  • sporządzanie wniosków do CEA o przyznanie dofinansowania imprez planowanych przez szkołę, remontów itd.

Inne czynności:

  • współorganizacja posiedzeń, konkursów, spotkań,
  • współorganizacja imprez szkolnych,
  • czuwanie nad bieżącymi remontami i naprawami budynku szkoły lub sprzętu
  • wykonywanie innych poleceń dyrektora w zakresie prac biurowych,
  • nadzór nad prawidłową obsługą szkoły (woźna, sprzątaczki, konserwator)

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: dolnośląskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Kłodzku, ul. Kościuszki 8, 57-300 Kłodzko

Wymagania

1. Spełnianie wymagań określonych w art. 6 ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 roku (Dz.U. z 2018 r. poz. 1260) określonych dla stanowisk urzędniczych,

2. Wykształcenie średnie oraz posiadanie co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

3. Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy:

  • kodeks pracy,
  • karta nauczyciela,

4.Umiejętność pracy w programach:

  • Microsoft Office,
  • system informacji oświatowej,
  • mile widziane doświadczenie pracy w systemie EZD

  • CV opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów poświadczające posiadane wykształcenie, dodatkowe uprawnienia, kwalifikacje, dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe

Benefity

  • wynagrodzenie zasadnicze,
  • dodatek stażowy,
  • dodatek funkcyjny,
  • świadczenia socjalne.

Pierwsza publikacja:
17.10.2023 14:18 Marcin Górski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anna Jakubowska
Oferta pracy: sekretarz szkoły ds. organizacyjno - kadrowych 2.0 30.10.2023 08:48 Marcin Górski
Oferta pracy: sekretarz szkoły ds. organizacyjno - kadrowych 1.0 17.10.2023 14:18 Marcin Górski