Warsztaty akordeonowe z dr. hab. prof. AM Piotrem Chołołowiczem - 16 stycznia 2026
21.01.2026
W piątek, 16 stycznia, w klasie akordeonu pana Tomasza Brusińskiego oraz pani Liliany Stopki odbyły się konsultacje i warsztaty akordeonowe, które poprowadził dr hab. Piotr Chołołowicz prof. AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach.
Zajęcia przebiegały w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej pracy i artystycznemu rozwojowi młodych muzyków. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, a prowadzący w sposób interesujący i przystępny dla uczniów przekazywał swoje uwagi, wpływając na rozwój ich wyobraźni muzycznej oraz umiejętność świadomego przekazywania treści poprzez muzykę. Przekazane wskazówki miały wyraźny walor warsztatowy i z pewnością będą pomocne w dalszej nauce.
Warsztaty miały bardzo budujący charakter, motywując uczniów do dalszej pracy i rozwijania swoich umiejętności muzycznych. Dziękujemy za inspirujące spotkanie!