Tytuł/stanowisko: Sekretarz szkoły

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Krzeszowicach, zatrudni od dnia 1 lipca 2023 r. sekretarza szkoły, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 18-06-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od dnia 1 lipca 2023 r. w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków

 Ustalony według zakresu obowiązków dla stanowiska: sekretarz szkoły

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: małopolskie
PSM I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Krzeszowicach, ul. Ogrodowa 7, 32-056 Krzeszowice

Wymagania

  1. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w zakresie Word, Excel
  2. Umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji
  3. Umiejętność posługiwania się przepisami Prawa Oświatowego, Kodeksu Pracy, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, przepisów o ochronie danych osobowych
  4. Wiedza z zakresu administracji - mile widziana
  5. Umiejętność współpracy w zespole oraz budowania dobrych relacji
  6. Zdolności organizacyjne, komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, systematyczność
  7. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  8. Wymagane doświadczenie zawodowe: preferowany staż lub inne doświadczenie zawodowe w obszarze administracji

Wymagane dokumenty

  • CV
  • kwestionariusz osobowy dla kandydatów do pracy
  • Kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
  • Kserokopia świadectw, dyplomów, zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach
  • Informacja / oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych – klauzula rekrutacja do pracy (załącznik nr 1 do ogłoszenia)
  • Kandydat wyłoniony w procesie rekrutacji przed nawiązaniem stosunku pracy jest zobowiązany do dostarczenia zaświadczenia o niekaralności zgodnie z art.6 ust.3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • świadczenia socjalne

Przetwarzanie danych osbowych w celach rekrutacyjnych

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych – rekrutacja do pracy.
Administrator
Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest:

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Krzeszowicach jako pracodawca – Administrator Danych Osobowych (dalej: ADO)
Inspektor ochrony danych
Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez ADO  inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem:

  • 32-065 Krzeszowice, ul. Ogrodowa 7
  • e-mail: walmarbhp@onet.eu

Cel i podstawy przetwarzania
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy 1 będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego2, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody3, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
ADO będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę4, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie5, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  1. Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2023 poz. 64);
  2. Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej: RODO);
  3. Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
  4. Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
  5. Art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

Odbiorcy danych osobowych
Odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa
Okres przechowywania danych
Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji oraz przez okres związany z dochodzeniem roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane do czasu wycofania zgody lub przez okres 12 miesięcy.
Prawa osób, których dane dotyczą
Mają Państwo prawo do:

  1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
  2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
  3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  4. prawo do usunięcia danych osobowych;
  5. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Informacja o wymogu podania danych
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Informacje o przekazywaniu danych
Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Informacje o profilowaniu
Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.

Pierwsza publikacja:
07.06.2023 12:29 Jarosław Przybylski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Jerzy Suruło
Oferta pracy: sekretarz szkoły 5.0 06.07.2023 10:31 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: sekretarz szkoły 4.0 09.06.2023 19:18 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: sekretarz szkoły 3.0 07.06.2023 17:08 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: sekretarz szkoły 2.0 07.06.2023 17:07 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: sekretarz szkoły 1.0 07.06.2023 12:29 Jarosław Przybylski