W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

CSS do sekcji Banner

Baner reklamowy

Grafika na wrzosowym tle, od lewej: wizerunek flecistki, tekst wielkimi żółtymi literami: rekrutacja, pod tekstem ikona kotła, dalej ikona fortepianu, następnie tekst: na rok szkolny 2024/25, nad tekstem ikony saksofonu, akordeonu, gitary i klarnetu, z prawej strony tekstu grafika przedstawiająca skrzypka oraz wiolonczelistkę. Prowadzi do artykułu ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji.

Baner reklamowy

Baner reklamowy

na niebieskim tle napis wielkimi białymi literami informujący o badaniu przydatności kandydatów 12 czerwca 2024 r., z prawej strony przy krawędzi kolorowe elementy geometryczne oraz grafika przedstawiająca chłopca i dziewczynkę idących za rękę do szkoły. Prowadzi do artykułu z zasadami rekrutacji.

Baner reklamowy

Baner ogłaszający zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Zawiera następujący tekst:

Aktualności

zobacz wszystkie

Kalendarz wydarzeń

zobacz wszystkie

Wydarzenia i projekty

zobacz wszystkie

Baner termomodernizacja

Grafika przedstawiająca od lewej: logo Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko, logo RP, logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, logo Unia Europejska Fundusz Spójności
{"register":{"columns":[]}}