W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

CSS do sekcji Banner

Baner reklamowy

Grafika na wrzosowym tle, od lewej: wizerunek flecistki, tekst wielkimi żółtymi literami: rekrutacja, pod tekstem ikona kotła, dalej ikona fortepianu, następnie tekst: na rok szkolny 2024/25, nad tekstem ikony saksofonu, akordeonu, gitary i klarnetu, z prawej strony tekstu grafika przedstawiająca skrzypka oraz wiolonczelistkę. Prowadzi do artykułu ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji.

Baner reklamowy

Baner reklamowy

na żółtym tle na środku napis informujący o III Ogólnopolskim Konkursie Smyczkowym im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich z datą imprezy, po lewej na tle szarych liści logotyp szkoły, po prawej zdjęcia Kazimierza i Wandy Wiłkomirskich. Prowadzi do artykułu ze szczegółami imprezy.

Baner reklamowy

Grafika tekstowa na białym tle z tekstem - Przekaż 1,5% podatku szkole w kolorze niebieskim oraz ikonami symbolu procenta po lewej i prawej stronie. Prowadzi do artykułu ze szczegółami.

Aktualności

zobacz wszystkie

Kalendarz wydarzeń

zobacz wszystkie

Wydarzenia i projekty

zobacz wszystkie

Baner termomodernizacja

Grafika przedstawiająca od lewej: logo Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko, logo RP, logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, logo Unia Europejska Fundusz Spójności
{"register":{"columns":[]}}