Tytuł/stanowisko: Nauczyciel gitary

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Prudniku zatrudni od dnia 1 września 2023 r. z perspektywą stałego zatrudnienia nauczyciela z kwalifikacjami do prowadzenia przedmiotu - GITARA w klasach I – VI cyklu sześcioletniego oraz I – IV cyklu czteroletniego.

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 31-08-2023

Informacje o ofercie

Zatrudnienie i wynagrodzenie w oparciu o Kartę Nauczyciela.

Proszę o składanie ofert wraz z CV na podany niżej adres: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Prudniku ul. Traugutta 36, 48-200 Prudnik

e-mail: szkola@psmprudnik.edu.pl

tel. 77 436 35 89

Dyrektor Szkoły - Anna Syposz

Zakres obowiązków

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: opolskie
Prudnik

Wymagania

Wykształcenie wyższe

Wymagane dokumenty

Oferta wraz z CV

Materiały

Oferta pracy gitara
Oferta​_pracy​_gitara.pdf 0.13MB
Pierwsza publikacja:
15.05.2023 22:44 Marcin Lewicki
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anna Syposz
Oferta pracy dla nauczyciela gitary 1.0 15.05.2023 22:44 Marcin Lewicki