W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolny Koncert Duetów i Zespołów

18.11.2022

 Plakat jest zrobiony w poziomie. U góry jest zamieszczona grafika - na pięciolinii w kolorze czarno-szarym znajduje się klucz wiolinowy w kolorze czarnym, następnie na liniach umieszczone instrumenty - trąbka w kolorze żółtym, bębenek w kolorze jasnego brązu i czerwieni oraz gitara w kolorze jasnego brązu, a także na pięciolinii znajdują się nutki - szesnastka w kolorze fioletu oraz ósemka w kolorze jasnej zieleni. Poniżej pogrubioną czcionką w kolorze czerwonym jest napisany tekst "Zapraszamy na Szkolny Koncert Duetów i Zespołów". Poniżej (po środku) jest umieszczona grafika - podwójna pięciolinia w zakręconej formie w kolorze szarym na której znajdują się klucz wiolinowy w kolorze czarnym oraz nutki także w kolorze czarnym znajdują się na pięciolinii oraz nad pięciolinią - półnuta, ćwierćnuta z kropką, ćwierćnuty, ósemki oraz trzydziestki dwójki, na pięciolinii także znajduje się bemol i krzyżyk oraz pauzy - ćwierćnutowa, ósemkowa i szesnastkowa.
Poniżej pogrubioną czcionką w kolorze zielonym jest umieszczony tekst "w dniu 30 listopada 2022 r. o godz. 17.00" oraz tekst w kolorze niebieskim "Sala Kameralna".
Poniżej jest umieszczona grafika - na pięciolinii w kolorze czarno-szarym znajduje się klucz wiolinowy w kolorze czarnym, następnie na liniach umieszczone instrumenty - trąbka w kolorze żółtym, bębenek w kolorze jasnego brązu i czerwieni oraz gitara w kolorze jasnego brązu, a także na pięciolinii znajdują się nutki - szesnastka w kolorze fioletu oraz ósemka w kolorze jasnej zieleni.

W dniu 30 listopada 2022r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Turku odbędzie się Szkolny Koncert Duetów i Zespołów. W Koncercie wezmą udział uczniowie klas: trąbki, fortepianu, akordeonu, wiolonczeli oraz skrzypiec.

 Plakat jest zrobiony w poziomie. U góry jest zamieszczona grafika - na pięciolinii w kolorze czarno-szarym znajduje się klucz wiolinowy w kolorze czarnym, następnie na liniach umieszczone instrumenty - trąbka w kolorze żółtym, bębenek w kolorze jasnego brązu i czerwieni oraz gitara w kolorze jasnego brązu, a także na pięciolinii znajdują się nutki - szesnastka w kolorze fioletu oraz ósemka w kolorze jasnej zieleni. Poniżej pogrubioną czcionką w kolorze czerwonym jest napisany tekst "Zapraszamy na Szkolny Koncert Duetów i Zespołów". Poniżej (po środku) jest umieszczona grafika - podwójna pięciolinia w zakręconej formie w kolorze szarym na której znajdują się klucz wiolinowy w kolorze czarnym oraz nutki także w kolorze czarnym znajdują się na pięciolinii oraz nad pięciolinią - półnuta, ćwierćnuta z kropką, ćwierćnuty, ósemki oraz trzydziestki dwójki, na pięciolinii także znajduje się bemol i krzyżyk oraz pauzy - ćwierćnutowa, ósemkowa i szesnastkowa. Poniżej pogrubioną czcionką w kolorze zielonym jest umieszczony tekst "w dniu 30 listopada 2022 r. o godz. 17.00" oraz tekst w kolorze niebieskim "Sala Kameralna". Poniżej jest umieszczona grafika - na pięciolinii w kolorze czarno-szarym znajduje się klucz wiolinowy w kolorze czarnym, następnie na liniach umieszczone instrumenty - trąbka w kolorze żółtym, bębenek w kolorze jasnego brązu i czerwieni oraz gitara w kolorze jasnego brązu, a także na pięciolinii znajdują się nutki - szesnastka w kolorze fioletu oraz ósemka w kolorze jasnej zieleni.

{"register":{"columns":[]}}