Koncert uczniów klas 1
17.06.2026
Koncert pierwszych klas za nami! W poniedziałek 15 czerwca 2026 roku na scenie Wolsztyńskiego Domu Kultury zaprezentowali się uczniowie, którzy przygodę z naszą szkołą rozpoczęli w tym roku szkolnym. Po raz pierwszy uczniowie ci mieli okazję wystąpić na dużej scenie przed tak liczną publicznością. Było to wyjątkowe popołudnie pełne muzyki, wzruszeń i radości z prezentowania nowych umiejętności. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczennicom i uczniom udanych występów oraz odwagi w stawianiu pierwszych kroków na estradzie. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie młodych muzyków, cierpliwość i zaangażowanie, dzięki którym mogliśmy dziś usłyszeć tak piękne wykonania.