W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pierwszoklasiści przyjęci do szkolnej społeczności

20.10.2025

Pierwszoklasiści składają ślubowanie

W czwartek 16 października odbył się koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączony z ceremonią pasowania uczniów klas pierwszych. Podczas uroczystości głos zabrała dyrektor Agnieszka Pilarek-Szumska, która podziękowała nauczycielom za zaangażowanie oraz wręczyła nagrody wyróżniającym się pracownikom szkoły.  Złożyła również życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podkreślając, jak ważna jest wspólna praca uczniów, rodziców i pedagogów w rozwijaniu talentów muzycznych.

Głos zabrała również  przewodnicząca Rady Rodziców, pani Angelika Barska-Badowska, składając nauczycielom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz wyrażając wdzięczność za trud i serce wkładane w edukację młodych muzyków.

W dalszej części wydarzenia odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych.  Moment złożenia ślubowania i symbolicznego przyjęcia do społeczności szkolnej był pełen wzruszeń i radości.

Całości dopełniły występy naszych uczniów, którzy swą muzyką wspaniale uzupełnili życzenia składane nauczycielom.  Uroczystość przebiegła w ciepłej, pełnej radości i muzyki atmosferze, stanowiąc piękne święto całej społeczności szkoły.

 

 

 

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}