Powrót

Wyróżnienia dla naszych akordeonistów

15.06.2026

Nagrodzeni w XI Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym w Nowym Tomyślu wraz z członkami jury i nauczycielami pozują do zdjęcia grupowego. Uczniowie trzymają dyplomy.

W dniu 3 czerwca 2026 roku w Nowym Tomyślu odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy. Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół muzycznych ze Zbąszynia, Kościana, Tarnowa Podgórnego, Jarocina, Gniezna, Leszna i Nowego Tomyśla. Wolsztyńską szkołę reprezentowało dwoje uczniów z klasy pana Janusza Darmonosa - Zofia Ślebioda i Jan Szokało. Oboje zostali nagrodzeni przez jury wyróżnieniem. Gratulujemy !

{"register":{"columns":[]}}