Wyróżnienia dla naszych akordeonistów
15.06.2026
W dniu 3 czerwca 2026 roku w Nowym Tomyślu odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy. Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół muzycznych ze Zbąszynia, Kościana, Tarnowa Podgórnego, Jarocina, Gniezna, Leszna i Nowego Tomyśla. Wolsztyńską szkołę reprezentowało dwoje uczniów z klasy pana Janusza Darmonosa - Zofia Ślebioda i Jan Szokało. Oboje zostali nagrodzeni przez jury wyróżnieniem. Gratulujemy !