Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Choszcznie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Stażystę/Młodszego Asystenta w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę w Zapobiegawczym Nadzorze Sanitarnym

01.03.2024

2024.03.01 – Stażysta/Młodszy Asystent w Zapobiegawczym Nadzorze Sanitarnym

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Choszcznie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:  Stażystę/Młodszego Asystenta w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe licencjackie, inżynierskie lub pełne magisterskie na kierunku: wyższe inżynieria środowiska, architektura i urbanistyka, ochrona środowiska, budownictwo lub pokrewne,
  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu Office;

wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej i znajomość postępowania administracyjnego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność,
  • umiejętność formułowania stanowisk na piśmie,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
  • sumienność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • dodatkowym pożądanym atutem będzie znajomość języka angielskiego i prawa jazdy kat. B;

Wymagane dokumenty:

  • kopie świadectw pracy (ewentualne zaświadczenia) i dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje,
  • list motywacyjny i życiorys z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • orzeczenie lekarskie,
  • w przypadku cudzoziemca dokumenty potwierdzające legalne przebywanie na terytorium RP oraz możliwość legalnego zatrudnienia,
  • wszystkie dokumenty przedkładane od cudzoziemców winny być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego,

Zakres zadań:

  • rozpatrywanie spraw administracyjnych w celu przygotowania stosownych projektów decyzji, postanowień, innej niezbędnej korespondencji w szczególności dotyczących odstępstw od warunków technicznych określonych w przepisach Prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny pracy, działalności leczniczej,
  • realizowanie zadań dotyczących w szczególności strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, planowania i zagospodarowania przestrzennego, lokalizacji inwestycji, działań podejmowanych w i na rzecz środowiska, procesu inwestycyjnego
  • w budownictwie, bezpieczeństwa zdrowotnego w obiektach użyteczności publicznej,
  • przygotowywanie projektów pism do podmiotów zewnętrznych oraz komórek organizacyjnych Urzędu, w celu wystosowania odpowiedzi, wyjaśnienia, przekazania sprawy do jednostki właściwej, a także udzielanie informacji w drodze rozmowy telefonicznej,
  • współudział w opracowywaniu na poziomie powiatu danych statystycznych, związanych z wykonywaniem zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie kompetencji pionu zapobiegawczego nadzoru sanitarnego;

Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania, proszone są o składanie ofert do dnia 29 marca 2024 r. (curriculum vitae, listu motywacyjnego, kserokopii dokumentów potwierdzających wykształcenie) osobiście w sekretariacie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Choszcznie lub przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres  ul. Bolesława Chrobrego 27a, 73-200 Choszczno lub drogą elektroniczną na adres:  psse.choszczno@sanepid.gov.pl z dopiskiem oferta pracy na stanowisko: Stażysta/Młodszy Asystent w Zapobiegawczym Nadzorze Sanitarnym. PSSE w Choszcznie zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

W ofercie prosimy o wpisywanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji PSSE w Choszcznie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja  2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1781)”.

Pierwsza publikacja:
01.03.2024 14:08 Waldemar Lipiński
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Waldemar Lipiński
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Choszcznie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Stażystę/Młodszego Asystenta w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę w Zapobiegawczym Nadzorze Sanitarnym 1.0 01.03.2024 14:08 Waldemar Lipiński