W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs ,,Nie daj szansy AIDS”

31.10.2025

Grafika w stylu komiksowym, kolorowe dymki oraz wybuchy na tle w żywych barwach – zielonym, niebieskim, żółtym, różowym, czerwonym i fioletowym. We wnętrzu znajduje się tekst: KONKURS NA HISTORYJKĘ OBRAZKOWĄ „NIE DAJ SZANSY AIDS” Tekst "NIE DAJ SZANSY AIDS" wyróżniony jest na żółtym tle i napisany czerwonymi literami.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gnieźnie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu gnieźnieńskiego do udziału w konkursie pt.: "Nie daj szansy AIDS". W tej edycji zadaniem konkursowym jest ułożenie historyjki obrazkowej rozpoczynającej się od stwierdzenia: „Idę zrobić test na HIV, bo…”, przedstawiającej różne przyczyny i motywy skłaniające do wykonania testu w kierunku HIV i STIs. Celem konkursu jest nakłonienie młodzieży do aktywnego podnoszenia poziomu wiedzy o chorobach przenoszonych drogą płciową (STIs) oraz wytworzenie przekonania, że warto zrobić test w kierunku STIs, w tym HIV. Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej.

Materiały

Regulamin​_konkursu​_HIV​_​_2025​_historyjka​_obrazkowa
Regulamin​_konkursu​_HIV​_​_2025​_historyjka​_obrazkowa​_pop.pdf 0.18MB
Załącznik​_nr​_1​_zgoda​_opiekuna​_dziecka​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_PSSE
Załącznik​_nr​_1​_zgoda​_opiekuna​_dziecka​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_PSSE.pdf 0.11MB
Załącznik​_nr​_2​_zgoda​_opiekuna​_dziecka​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_WSSE
Załącznik​_nr​_2​_zgoda​_opiekuna​_dziecka​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_WSSE.pdf 0.11MB
załącznik​_nr​_3​_zgoda​_pełnoletnia​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_PSSE
załącznik​_nr​_3​_zgoda​_pełnoletnia​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_PSSE.pdf 0.12MB
załącznik​_nr​_4​_zgoda​_pełnoletnia​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_WSSE
załącznik​_nr​_4​_zgoda​_pełnoletnia​_RODO​_konkurs​_HIV​_2025​_WSSE.pdf 0.11MB
Załącznik​_nr​_5​_karta​_laureatów​_etapu​_szkolnego​_konkurs​_HIV​_2025
Załącznik​_nr​_5​_karta​_laureatów​_etapu​_szkolnego​_konkurs​_HIV​_2025.pdf 0.12MB
załącznik​_nr​_7​_zgoda​_opiekuna​_dziecka​_na​_przeniesienie​_praw​_autorskich​_2025
Załącznik​_nr​_7​_zgoda​_opiekuna​_dziecka​_na​_przeniesienie​_praw​_autorskich​_2025.pdf 0.09MB
Załącznik​_nr​_8​_oświadczenie​_przeniesienie​_praw​_autorskich​_2025
Załącznik​_nr​_8​_oświadczenie​_przeniesienie​_praw​_autorskich​_2025.pdf 0.09MB
{"register":{"columns":[]}}