Nabór kandydatów na stanowisko pracy Młodszy asystent – Sekcji Higieny Pracy / Stanowisko Pracy ds. Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego

12.12.2022

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad przestrzeganiem  wymogów higienicznych
    w zakładach pracy (dot. narażenia zawodowego, opieki lekarskiej profilaktycznej, zaplecza socjalnego),
  • kontrola przestrzegania wymogów w zakresie wprowadzania do obrotu i stosowania produktów niebezpiecznych, środków ochrony roślin, produktów biobójczych i detergentów,
  • nadzór nad przestrzeganiem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w zakresie obrotu i stosowania prekursorów narkotyków gr. 2 i 3,
  • opracowywanie ocen i analiz stanu sanitarnego i warunków pracy w nadzorowanych obiektach, współudział w tworzeniu planów pracy,
  • terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa opracowywanie decyzji administracyjnych i postępowania egzekucyjnego w administracji. Współpraca z innymi komórkami PSSE,
  • opiniowanie i uzgadnianie w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego,
  • opiniowanie w ramach oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko,
  • uzgadnianie warunków zabudowy w postępowaniach o wydanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu,
  • kontrola obiektów w trakcie ich realizacji w zakresie zgodności z wymogami higienicznymi i zdrowotnymi,
  • przygotowywanie stanowiska w sprawie dopuszczenia do użytkowania obiektów budowlanych,
  • uzgadnianie dokumentacji projektowej budowy, rozbudowy i modernizacji obiektów budowlanych oraz dla zmiany ich sposobu użytkowania, pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych,
  • wydawanie opinii co do zgodności z warunkami sanitarnymi określonymi przepisami Unii Europejskiej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: wyższe –  Chemia, technologia chemiczna
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (umowa na okres próbny)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  3. kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia, oraz
  4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

Do dokumentów należy dołączyć klauzulę o treści:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie danych osobowych zawartych w moim CV lub innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Dokumenty należy złożyć w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gnieźnie, ul. św. Wawrzyńca 18, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat.psse.gniezno@sanepid.gov.pl do dnia 28.02.2023 r.

 Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie  o ochronie danych)(dalej „RODO”) informujemy, że:

1.

Administrator danych osobowych

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gnieźnie ul. św. Wawrzyńca 18,  62-200 Gniezno

2.

Inspektor ochrony danych

Wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się poprzez adres e-mail:

Iod.psse.gniezno@sanepid.gov.pl

3.

Cel i zakres przetwarzania

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenie postępowania rekrutacyjnego.  Inne dane, w tym dane do kontaktu, mogą być przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody.

Podstawami prawnymi są:

  1. Art. 6 ust. 1 lit b RODO
  2. Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.)
  3. Art. 6 ust. 1 lit a RODO, tj. na podstawie zgody która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  4. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

4

Okres przechowywania danych

Państwa dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

5.

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty upoważnione na podstawie obowiązującego prawa oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora na podstawie zawartych umów np. świadczące usługi informatyczne.

6.

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej; prawo do ograniczenia przetwarzania danych; prawo do wycofania zgody w przypadku, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody, wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych,  ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

7.

Informacja o wymogu podania danych osobowych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22  Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

8.

Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, oraz nie będą przetwarzane w formie profilowania

9.

Informacja o zamiarze przekazania danych do Państwa trzeciego

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Pierwsza publikacja:
12.12.2022 14:58 Łukasz Binarsch
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Łukasz Binarsch
Nabór kandydatów na stanowisko pracy Młodszy asystent – Sekcji Higieny Pracy / Stanowisko Pracy ds. Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego 2.0 15.12.2022 07:56 Łukasz Binarsch
Nabór kandydatów na stanowisko pracy Młodszy asystent – Sekcji Higieny Pracy / Stanowisko Pracy ds. Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego 1.0 12.12.2022 14:58 Łukasz Binarsch