W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs PALIĆ? NIE PALIC?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Międzychodzie zaprasza do wzięcia udziału   w  XXIII edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, który skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Tegoroczne zadanie konkursowe będzie polegać na przygotowaniu lapbooka przedstawiającego wiadomości i ciekawostki na temat składu dymu papierosowego, szkodliwości palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów, skutków zdrowotnych i psychicznych palenia, biernego palenia, uzależnienia od nikotyny. Praca ma zachęcać jej odbiorców do życia wolnego od palenia papierosów i inhalowania e-papierosów, pokazywać wartość życia wolnego od nałogów.

Na etapie powiatowym komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze prace, przyzna dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Termin przesyłania przez szkoły  – prac wraz załącznikiem nr 1 oraz załącznikiem nr 3 do regulaminu do dnia 3.04.2023r. do siedziby PSSE w Międzychodzie.

 

Materiały

Regulamin Konkursu Palić Nie Palić
REGULAMIN​_konkursu​_Palić,​_nie​_palić​_-​_oto​_jest​_pytanie​_2023.pdf 0.29MB

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}