W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Testowanie nauczycieli klas I-III w kierunku SARS-CoV-2

Testowanie nauczycieli klas I-III

szkół podstawowych oraz szkół specjalnych

 

W poniedziałek 11 stycznia rozpoczynają się badania przesiewowe w kierunku SARS-CoV-2 dla zadeklarowanych nauczycieli klas I-III szkół podstawowych i szkół specjalnych oraz dla pracowników szkolnej administracji i obsługi, które potrwają do piątku 15 stycznia 2021r.

Badania są dobrowolne i bezpłatne. Testy będą wykonywane metodą RT-PCR.

Nauczycieli i pracowników szkół zgłoszonych do wymazów przez placówki oświatowe z Poznania i powiatu poznańskiego zapraszamy do punktu mobilnego przy ul. Bułgarskiej 17  (przy Stadionie) w ustalonych wcześniej terminach.

Każdy nauczyciel i pracownik szkoły indywidualnie otrzyma SMS-a z informacją o dacie wymazu. Termin podany w SMS-ie zostanie zweryfikowany i uzupełniony telefonicznie przez pracowników Inspekcji Sanitarnej w kwestii godziny wymazu.

Wynik badania będzie dostępny na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP) a w przypadku braku IKP – pod numerem telefonu  222 500 115.