W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uwaga - próba oszustwa. SMS od nadawcy KWARANTANNA!

Oszustwo wiadomość sms

Uwaga! Pilny komunikat.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu ostrzega przed fałszywymi SMS-ami od nadawcy Kwarantanna. Pod żadnym pozorem nie należy klikać w załączony w wiadomości link. To jest oszustwo! Może to być próba wyłudzenia danych lub inne niebezpieczne działanie dotyczące Państwa danych zawartych w telefonie. Inspekcja Sanitarna nigdy nie wysyłała, ani nie wysyła wiadomości z przekierowaniem do stron

PRZYPOMINAMY, że kwarantanna nakładana jest automatycznie przy przekroczeniu granicy lub na podstawie przeprowadzonego wcześniej wywiadu epidemiologicznego przez pracowników państwowej inspekcji sanitarnej.

Po skierowaniu na kwarantannę osoba dostaje prawidłowy sms o następującej treści: "Jesteś na kwarantannie. Masz ustawowy obowiązek używania aplikacji Kwarantanna domowa. Jest dostępna w Appstore i Google Play."

Jeszcze raz ostrzegamy, sms taki jak na załączonym obrazku jest fałszerstwem!!!

{"register":{"columns":[]}}