W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja GIS dot. automatycznego powiadamiania o kwarantannie

Pilny komunikat

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przysusze zamieszcza komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie automatycznego powiadamiania o nałożeniu kwarantanny.

Telefony z nakładaniem decyzji o kwarantannie wykonywane są pomiędzy 9:00 a 20:30 codziennie. Podejmowane są 2 próby kontaktu, w dwóch kolejnych dniach.

Automat dzwoni z numeru +48221043705

Treść komunikatu

Dzień dobry, mam do przekazania ważną informację dotyczącą ochrony zdrowia. Ważna informacja dla Michała Kowalskiego (możliwość rozszerzenia na całą grupę, która jest przypisana do jednego numeru telefonu, wtedy automat kolejno odczytuje nazwiska).**

Jeśli jesteś adresatem tego komunikatu wciśnij 1, jeżeli nie wciśnij 2. Jeżeli chcesz odsłuchać ponownie komunikat wybierz 3.

1.  Została nałożona kwarantanna. Proszę nie opuszczać miejsca zamieszkania i stosować się do zaleceń sanitarnych. Może się z Tobą skontaktować Policja. Potwierdzenie nałożenia kwarantanny możesz pobrać z Internetowego Konta Pacjenta. Pobierz i aktywuj obowiązkową aplikację Kwarantanna domowa – znajdziesz ją w sklepie AppStore i Google Play. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.gov.pl/koronawirus .
Jeżeli chcesz ponownie wysłuchać komunikatu, wybierz 3.

Oczekiwanie na odpowiedź 10 sekund następnie 3.

  1. Twoje dane znajdują się w rejestrze osób objętych kwarantanną. Może kontaktować się z Tobą Policja. Jeśli chcesz wyjaśnić swój status wypełnij formularz dostępny na stronie www.gov.pl/koronawirus lub skontaktuj się z infolinią sanepidu pod numerem 22 25 00 115.
    Jeżeli chcesz ponownie wysłuchać komunikatu wybierz 3.

Oczekiwanie na odpowiedź 10 sekund następnie 3.

  1. Dziękuję za uwagę.