W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

XIII Wojewódzki Konkurs ,,Jesień w lesie grzyby niesie”

14.09.2021

Grzyby

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy ogłasza XIII Wojewódzki konkurs pn. ,,Jesień w lesie grzyby niesie”, zaadresowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Tematem konkursu jest ukazanie uroków lasu i jego zasobów poprzez wykonanie fotografii grzyba lub grzybów występujących w ich naturalnym środowisku.

Celem konkursu jest popularyzowania idei ,, grzybobrania bez pomyłek”. Prace konkursowe należy przesłać do dnia 10 listopada 2021 r. na adres Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Bydgoszczy, ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz.

Poniżej regulamin konkursu wraz z załącznikami:

  • oświadczenie pełnoletniego uczestnika konkursu
  • zgodę przedstawiciela ustawowego niepełnoletniego uczestnika konkursu na udział w konkursie. 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w powyższym przedsięwzięciu, które sprzyja poznaniu grzybów a tym samym profilaktyce zatruć grzybami. 

Materiały

Regulamin konkursu
REGULAMIN.pdf 0.58MB
Załącznik nr 1. Zgoda przedstawiciela ustawowego niepełnoletniego uczestnika konkursu na udział w konkursie
Załącznik​_nr​_1Zgoda​_przedstawiciela​_ustawowego​_niepełnoletniego​_uczestnika​_konkursu​_na​_udział​_w​_konkursie.docx 0.02MB
Załącznik nr 2. Oświadczenie pełnoletniego uczestnika konkursu
Załącznik​_nr​_2​_Oświadczenie​_pełnoletniego​_uczestnika​_konkursu.docx 0.02MB