Tytuł/stanowisko: Specjalista w Sekcji Ekonomicznej

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Zduńskiej Woli ogłasza nabór na stanowisko pracy: specjalista w Sekcji Ekonomicznej

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 14-02-2024

Informacje o ofercie

  1. Stanowisko: specjalista w sekcji ekonomicznej
  2. Wymiar czasu pracy: 1 etat
  3. Data rozpoczęcia pracy: 1 marca 2024 r.
  4. Umowa o pracę na czas określony
  5. Praca biurowa w siedzibie PSSE w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 13
  6. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

Zakres obowiązków

Zadania wykonywane na stanowisku pracy:
  1. Sporządzanie analiz finansowych jednostki;
  2. Obsługa finansowo-księgowa zgodnie z polityką rachunkowości;
  3. Organizowanie i koordynowanie pracy w zakresie kontroli zarządczej;
  4. Przygotowywanie  wniosków o pozyskiwanie środków z funduszy europejskich dla jednostki oraz współpraca z różnymi instytucjami w tym zakresie;
  5. Monitorowanie wniosków o pozyskiwanie środków z funduszy europejskich;
  6. Obsługa finansowa środków z Unii Europejskiej.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: łódzkie
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 13, 98 -220 Zduńska Wola

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  1. Wykształcenie: wyższe
  2. Doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości: 2 lata
  3. Predyspozycje osobowościowe: wnikliwość, dokładność, dyskrecja, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  4. Umiejętności zawodowe: Obsługa urządzeń biurowych, biegła znajomość obsługi komputera w tym Word, Excel
WYMAGANIA DODATKOWE
1. Znajomość podstawowych przepisów związanych z funduszami europejskimi
2. Znajomość ustawy o finansach publicznych

Wymagane dokumenty

  1. CV
  2. List motywacyjny
  3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji
  4. Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej  w Zduńskiej Woli w toku przeprowadzania naboru na stanowisko pracy w PSSE  w Zduńskiej Woli
Termin składania dokumentów do dnia 14.02.2024 r.
Dokumenty należy składać  osobiście w  siedzibie   Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Zduńskiej Woli  – sekretariat lub przesyłać  pocztą   na adres : Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Zduńskiej Woli, 98-220 Zduńska Wola, ul. Łaska 13 w zamkniętej kopercie z dopiskiem ,,Oferta Pracy" lub drogą elektroniczną na adres email: sekretariat.psse.zdunskawola@sanepid.gov.pl z kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub za pośrednictwem platformy ePUAP  (przy wykorzystaniu podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego).
Dokumenty, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
CV Kandydata powinno zawierać zgodnie z art.221§ 1KP następujące dane: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, dane o wykształceniu, kwalifikacjach i przebiegu zatrudnienia.

Jedocześnie informujemy, iż dokumenty kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji  są przechowywane przez okres trwania postępowania  rekrutacyjnego, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Kandydatki/kandydaci będą informowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.
Wszystkie oświadczenia powinny być opatrzone datą oraz własnoręcznym podpisem. Informacje dotyczące rekrutacji w PSSE w Zduńskiej Woli znajdują się na stronie internetowej urzędu pod adresem https://www.gov.pl/web/psse-zdunska-wola/ogloszenia-o-prace

Materiały

Oświadczenie kandydata
Oświadczenie​_kandydata​_SE.pdf 0.11MB
Klauzula informacyjna
Klauzula​_informacyjna.pdf 0.10MB
Pierwsza publikacja:
31.01.2024 14:22 Roman Urbaniak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anna Parzybut
Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy specjalista w Sekcji Ekonomicznej 1.0 31.01.2024 14:22 Roman Urbaniak