W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie Ambasadora RP Krzysztofa Krajewskiego z polskimi przedsiębiorcami pracującymi w Rosji.

14.04.2021

Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Federacji Rosyjskiej, Krzysztof Krajewski spotkał się z przedstawicielami polskich firm aktywnie działających na rosyjskim rynku oraz z członkami Polskiego Klubu Biznesu w Moskwie. Było to pierwsze spotkanie nowego ambasadora z przedstawicielami firm działającymi na obszarze Federacji Rosyjskiej.

Spotkanie Ambasadora RP Krzysztofa Krajewskiego z polskimi przedsiębiorcami pracującymi w Rosji.

Spotkanie miało charakter lunchu, co sprzyjało swobodnej wymianie opinii związanych z sukcesami jak i problemami polskich przedstawicieli biznesu w Rosji. W rozmowie wzięli udział przedstawiciele firm: TZMO/Bella, Cersanit, Boryszew Plastic Rus, JMP Flowers, OBI, Kuehne & Nagel Rosja oraz Work Sourcing. Przedstawiciele biznesu zaprezentowali swoją działalność na rosyjskim rynku ze szczególnym uwzględnieniem wpływu sytuacji epidemicznej na kierowane przez nich podmioty. Ambasador z kolei zapewnił o swojej otwartości i gotowości do wsparcia ze strony Ambasady w przypadku pojawienia się takiej potrzeby.