W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie w Cersanit

01.07.2021

Ambasador Krzysztof Krajewski odwiedził moskiewską siedzibę firmy „Cersanit w Rosji”, będącej częścią Cersanit Group, gdzie spotkał się z przedstawicielami kierownictwa: generalnym dyrektorem Jurijem Kowtunem i dyrektorem ds. finansów Tomaszem Mika.

,

Firma Cersanit jest jednym z największych przedstawicieli polskiego biznesu w Rosji i posiada 3 duże zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ok. 1800 osób. Ambasadorowi towarzyszył kierownik Wydziału Ekonomicznego Ambasady Andrzej Karpiuk. Rozmowy dotyczyły min.: przyszłości biznesu w warunkach wykreowanych przez pandemię COVID-19. Cersanit z optymizmem patrzy w przyszłość. W trakcie wizyty Ambasador miał również okazję zobaczyć nowoczesny proces produkcyjny (film w załączniku). Pamiątką z wizyty jest panoramiczny kafel przedstawiający zabytki polskie i rosyjskie.

Materiały

film
20210630​_111144.mp4 6.14MB

Zdjęcia (3)