W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

"Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44"

28.07.2020

W tygodniu poprzedzającym godzinę W portal Culture.pl opublikuje (w angielskiej i polskiej wersji językowej) 10 odcinków spacerownika Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44, relacjonującego najważniejsze wydarzenia powstańczego zrywu.

"Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44"

Uzupełnieniem podcastów będą przygotowane przez Muzeum Powstania Warszawskiego filmy, wykorzystujące współczesne i archiwalne zdjęcia, a także ścieżkę dźwiękową z filmu "Powstanie Warszawskie".

 

Zarówno podcasty, których autorem jest John Beauchamp, jak i filmy są formą przygotowaną specjalnie na okres ograniczonej kwarantanny. Po powrocie do normalnego ruchu turystycznego Culture.pl przedstawi "Unseen Soundwalk" jako aplikację dla zagranicznych gości zwiedzających stolicę.

Od 21 lipca spacerownik będzie do wysłuchania na platformach podcastowych, stronie Culture.pl oraz w aplikacji mobilnej Echoes z geolokalizacją.

 

Projekt realizowany jest przez Instytut Adama Mickiewicza we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego  

Materiały

Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44