W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Programy i narzędzia

Narzędzia do ochrony danych - zobacz

Zatrudnij prywatnego ochroniarza do swojego laptopa, czyli zainstaluj program antywirusowy. Zasłaniaj widok przed podglądaczami - stosuj zaślepkę do kamery na urządzeniach. Potwierdzaj w więcej niż jeden sposób, że to Ty, kiedy się gdzieś logujesz za pomocą loginu i hasła. Zgłaszaj się do bliskich i właściwych instytucji, jeżeli natkniesz się na problem w internecie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Spotkajmy się w sieci, żeby poznać zasady bezpiecznego korzystania z dóbr technologii, razem.

Zaczynamy?

Film instruktażowy

Jakie wskazówki ma dla nas Barbara Bursztynowicz i jej córka Małgorzata, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo naszych danych? Dlaczego program antywirusowy i uwierzytelnianie dwuskładnikowe to tak przydatne programy, a niepozorna zaślepka do kamerki w laptopie może być tak ważna dla naszej prywatności w sieci?

Zasiądź wygodnie w domowym zaciszu i zobacz film instruktażowy!

Wideo

Broszura

Czas na jeszcze więcej informacji! Poznaj kolejne narzędzia oraz programy i dowiedz się, do kogo możesz się zwrócić o pomoc w przypadku zagrożenia.

Nie potrzebujesz teraz używać kamerki w laptopie, więc upewnij się, że jest zasłonięta i rozpocznij lekturę!

Materiały

Antywirus i zaślepka? Wszystko, co musisz wiedzieć o programach i narzędziach zwiększających Twoje bezpieczeństwo w sieci
poradnik-dla-seniora-4-antywirus-i-zaslepka​_.pdf 5.64MB
{"register":{"columns":[]}}