W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Warszawa powstała! 76. rocznica Powstania Warszawskiego ‘ 44

29.07.2020

W tygodniu poprzedzającym godzinę W portal Culture.pl publikuje w angielskiej i polskiej wersji językowej 10 odcinków spacerownika Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44, relacjonującego najważniejsze wydarzenia powstańczego zrywu.

Powstanie Warszawskie 1944

Uzupełnieniem podcastów są przygotowane przez Muzeum Powstania Warszawskiego filmy, wykorzystujące współczesne i archiwalne zdjęcia, a także ścieżkę dźwiękową z filmu "Powstanie Warszawskie".

Zarówno podcasty, których autorem jest John Beauchamp, jak i filmy są formą przygotowaną specjalnie na okres ograniczonej kwarantanny. Po powrocie do normalnego ruchu turystycznego Culture.pl przedstawi "Unseen Soundwalk" jako aplikację dla zagranicznych gości zwiedzających stolicę.

Od 21 lipca spacerownik jest do wysłuchania na platformach podcastowych, stronie Culture.pl oraz w aplikacji mobilnej Echoes z geolokalizacją.

https://culture.pl/en/article/unseen-soundwalks-warsaw-rising-44

 

 

Zdjęcia (2)