Informacja z dnia 12 maja 2026 r. dot. pozwolenia na budowę inwestycji pn.: Budowa sieci gazowej wysokiego ciśnienia w m. Dębica i Nagawczyna
Zgodnie z art. 72 ust. 6 i ust. 6a ustawy z dnia 3 października 2008 r. -o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1112 z późn. zm.), informuję o wydaniu na rzecz Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa, decyzji nr 5/26, z dnia 8 maja 2026 r., znak: I-VI.7840.1.13.2025, o pozwoleniu na budowę inwestycji pn.: „Budowa sieci gazowej wysokiego ciśnienia w ramach zadania pn.: "Opracowanie dokumentacji projektowej wymiany odcinków gazociągu DN400 Sędziszów – Tarnów Mościce w m. Dębica i Nagawczyna"”.
Z jej treścią oraz z dokumentacją sprawy można się zapoznać w Wydziale Infrastruktury Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, pokój 361, w dniach pracy urzędu, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny przyjęcia pod numerem telefonu 17 867 13 61 lub 17 867 13 52.
Jednocześnie informuję, że treść decyzji została udostępniona w urzędowym publikatorze teleinformatycznym – Biuletynie Informacji Publicznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, pod adresem: www.gov.pl/web/uw-podkarpacki, w zakładce „Co robimy/Nieruchomości i budownictwo/Decyzje o pozwoleniu na budowę” na okres 14 dni, od dnia 12 maja 2026 r.
- Pierwsza publikacja:
- 12.05.2026 00:11 Katarzyna Nalepa
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Elżbieta Bartman-Cupryś, Zastępca Dyrektora w Wydziale Infrastruktury
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Informacja z dnia 12 maja 2026 r. dot. pozwolenia na budowę inwestycji pn.: Budowa sieci gazowej wysokiego ciśnienia w m. Dębica i Nagawczyna | 1.0 | 12.05.2026 00:11 Katarzyna Nalepa |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP