W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podsumowanie programu edukacyjnego "ARS, czyli jak dbać o miłość" w roku szkolnym 2024/2025

ARS czyli jak dbać o miłość?

W roku szkolnym 2024/2025 zakończyła się kolejna edycja programu „ARS, czyli jak dbać o miłość”, w której uczestniczyło 16 662 uczniów z 189 szkół ponadpodstawowych.

W XII edycji programu podjęto m.in. tematykę nowych form uzależnień. Jego realizacja była możliwa dzięki zaangażowaniu koordynatorów szkolnych i powiatowych, którzy odegrali istotną rolę w całym procesie. Szczególne wyrazy uznania należą się wszystkim uczestnikom programu, a zwłaszcza nauczycielom i młodzieży, których aktywność i zaangażowanie przyczyniły się do osiągnięcia bardzo dobrych efektów.

{"register":{"columns":[]}}