W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat nr 2 o jakości wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Elżbieta gm. Opole Lubelskie, powiat opolski

08.12.2020

Informuję, iż Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu Lubelskim po zapoznaniu się ze sprawozdaniami z badań próbek wody z dnia 07.12.2020 r., pobranych w dniu 03.12.2020 r. w ramach kontroli wewnętrznej z wyznaczonych na wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę Elżbieta punktach monitoringowych, stwierdził że woda z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Elżbieta jest przydatna do spożycia przez ludzi tj. spełnia wymagania określone w załączniku nr 1 część A tabela 1, części C tabela 1 oraz w części D tabela 1 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r., sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r., poz. 2294).

Uniwersalny komunikat

Wodociąg zbiorowego zaopatrzenia w wodę Elżbieta zaopatruje w wodę ok. 650 mieszkańców następujących miejscowości: Elżbieta, Elżbieta Kolonia, Ożarów Pierwszy, Ożarów Drugi, Opole Lubelskie ul. Południowa  i ul. Parkowa.

Materiały

Pismo