Porozumienie pomiędzy Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie a Lubelskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia
23.06.2026
22 czerwca br. W siedzibie WSSE w Lublinie Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny Piotr Dreher reprezentujący Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie oraz Paweł Piróg dyrektor Lubelskiego Oddziału NFZ zawarli porozumienie o współpracy.
Strony Porozumienia będą prowadzić wspólne działania informacyjno – edukacyjne w zakresie wzmocnienia działań promujących zdrowy styl życia w celu zwiększenia świadomości zagadnień z zakresu zdrowia publicznego wśród ogółu społeczeństwa.
Porozumienie zawarto na 12 miesięcy.