Powrót

Porozumienie pomiędzy Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie a Lubelskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia

23.06.2026

0

22 czerwca br. W siedzibie WSSE w Lublinie Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny Piotr Dreher reprezentujący Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie oraz Paweł Piróg dyrektor Lubelskiego Oddziału NFZ zawarli porozumienie o współpracy.

Strony Porozumienia będą prowadzić wspólne działania informacyjno – edukacyjne w zakresie wzmocnienia działań promujących zdrowy styl życia w celu zwiększenia świadomości zagadnień z zakresu zdrowia publicznego wśród ogółu społeczeństwa.

Porozumienie zawarto na 12 miesięcy.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}