W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zmieniamy nasze miasta dla lepszej przyszłości

Aktualności

zobacz wszystkie

Grzegorz Puda

Po raz pierwszy największe i najważniejsze wydarzenie poświęcone miastom – Światowe Forum Miejskie – odbędzie się w naszej części Europy. To ogromny prestiż dla Polski i wyraz zaufania ze strony naszych partnerów z ONZ. Na wydarzeniu pokażemy między innymi imponującą transformację, jaką przeszły nasze miasta i podzielimy się doświadczeniami.

 

Maimunah Mohd Sharif

Nie mogę się doczekać ścisłej współpracy z Polską i Miastem Katowice, by wspólnie gościć 11. sesję WUF. WUF11 to szansa dla Polski na pokazanie społeczności światowej jej zaangażowania w osiąganie zrównoważonej przyszłości miast.

 

Małgorzata Jarosińska-Jedynak

WUF11 to nie tylko miejsce spotkań ekspertów. To także przestrzeń, w której będzie można usłyszeć najważniejszy głos każdego miasta – głos jego mieszkańców. Szczególnie ważnym aspektem przygotowań do WUF11 jest dla nas kwestia dostępności.

 

Marcin Krupa

Zapraszam wszystkich w czerwcu do Katowic na Światowe Forum Miejskie! Jako miasto, które przeszło ogromną, wielowątkową transformację jesteśmy bardzo dumni, mogąc gościć wydarzenie takiej rangi. Spotkajmy się w Katowicach i wspólnie rozmawiajmy o zrównoważonym rozwoju świata.

 

Zainspiruj się

zobacz wszystkie

Noclegi, jedzenie, atrakcje

Noclegi, jedzenie, atrakcje

Odwiedź w czerwcu Katowice i razem decydujmy o przyszłości naszych miast. Chcesz uzyskać informacje o miejscu wydarzenia, dojeździe, noclegu, wyżywieniu czy dostępności?

dowiedz się więcej

Organizatorzy

zobacz wszystkie

Partnerzy

zobacz wszystkie
{"register":{"columns":[]}}