W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zmieniamy nasze miasta dla lepszej przyszłości

Aktualności

zobacz wszystkie

Po raz pierwszy największe i najważniejsze wydarzenie poświęcone miastom – Światowe Forum Miejskie – odbędzie się w naszej części Europy. To ogromny prestiż dla Polski i wyraz zaufania ze strony naszych partnerów z ONZ. Na wydarzeniu pokażemy między innymi imponującą transformację, jaką przeszły nasze miasta i podzielimy się doświadczeniami.

Nie mogę się doczekać ścisłej współpracy z Polską i Miastem Katowice, by wspólnie gościć 11. sesję WUF. WUF11 to szansa dla Polski na pokazanie społeczności światowej jej zaangażowania w osiąganie zrównoważonej przyszłości miast.

WUF11 to nie tylko miejsce spotkań ekspertów. To także przestrzeń, w której będzie można usłyszeć najważniejszy głos każdego miasta – głos jego mieszkańców. Szczególnie ważnym aspektem przygotowań do WUF11 jest dla nas kwestia dostępności.

Zapraszam wszystkich w czerwcu do Katowic na Światowe Forum Miejskie! Jako miasto, które przeszło ogromną, wielowątkową transformację jesteśmy bardzo dumni, mogąc gościć wydarzenie takiej rangi. Spotkajmy się w Katowicach i wspólnie rozmawiajmy o zrównoważonym rozwoju świata.

Zainspiruj się

zobacz wszystkie

Organizatorzy

zobacz wszystkie

Partnerzy strategiczni

zobacz wszystkie

Partnerzy medialni

zobacz wszystkie

Partner społeczny

{"register":{"columns":[]}}