Powrót

Kierunek: Szkoła Muzyczna!

01.04.2026

Plakat promujący koncert pt. „Kierunek Szkoła Muzyczna” został zaprojektowany w czytelnej, nowoczesnej estetyce opartej na kontraście kolorystycznym. Tło grafiki jest dwudzielne: lewa strona posiada ciemny, niemal czarny odcień, natomiast prawa przechodzi w intensywny granat z jaśniejszymi, błękitnymi smugami światła. W centralnej części umieszczono dwa pionowe pasy o postrzępionych krawędziach, przypominające pociągnięcia pędzlem – czerwony po lewej i niebieski po prawej. Na niebieskim pasie widnieje grafika sygnalizatora świetlnego z zapalonym zielonym światłem, co koresponduje z tytułem wydarzenia sugerującym „zielone światło” dla edukacji muzycznej. Obok sygnalizatora znajduje się lista kontrolna z zaznaczonymi punktami, takimi jak: „dlaczego szkoła muzyczna?”, „przyjdź”, „posłuchaj” i „porozmawiaj z nami”.
Główny tytuł wydarzenia został wypisany wielkimi, białymi i czerwonymi literami po lewej stronie, zajmując znaczną część kompozycji. Poniżej, w białym obramowaniu, zamieszczono szczegółowe informacje o dacie i miejscu: 8 kwietnia 2026 r. o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie (Rynek 24). Dodano również informację, że wstęp na koncert jest wolny.
Prawa strona plakatu poświęcona jest wykonawcom. Widnieje tam informacja, że wystąpią uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu. Wymieniono konkretnych solistów wraz z ich instrumentami: Michał Niżnik (klarnet), Grzegorz Polnik (saksofon), Mikołaj Rakicki (fortepian), Szymon Pieniążek (akordeon) oraz Magdalena Teleśnicka (gitara). Podano także nazwiska akompaniatorów: Andrzeja Bednarskiego i Wojciecha Majchrowicza. W dolnej części plakatu, pod białym paskiem oddzielającym sekcję informacyjną, umieszczono logotypy organizatorów wraz z adresami stron internetowych szkół muzycznych z Lubaczowa i Przemyśla.
🎷𝐙𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦𝐲 𝐧𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭 𝐢 𝐬𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐳 𝐦𝐮𝐳𝐲𝐤𝐚 🎻🎷
Zastanawiacie się, co dalej po ukończeniu pierwszego etapu muzycznej edukacji? A może dopiero myślicie o rozpoczęciu tej przygody?
Już 𝟖 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚 𝐨 𝟏𝟕:𝟎𝟎 zapraszamy do Sali Koncertowej PSM w Lubaczowie na wydarzenie, podczas którego usłyszycie świetną muzykę i dowiecie się wszystkiego o dalszej ścieżce kształcenia muzycznego!
 
🎓Rozwój bez granic - Szkoła Muzyczna II stopnia 
 
Podczas spotkania nie tylko posłuchamy zdolnych wykonawców, ale też 𝐨𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐦𝐲 𝐨 𝐦𝐨𝐳𝐥𝐢𝐰𝐨𝐬𝐜𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐢 𝐤𝐨𝐫𝐳𝐲𝐬𝐜𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐩𝐥𝐲𝐧𝐚𝐜𝐲𝐜𝐡 𝐳 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐲𝐧𝐮𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐚𝐮𝐤𝐢 𝐰 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐮𝐳𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞𝐣 𝐈𝐈 𝐬𝐭𝐨𝐩𝐧𝐢𝐚.
 
🎼 Dlaczego warto zostać w świecie muzyki na dłużej?
🚀 Jak II stopień kształtuje profesjonalizm i otwiera drzwi do dalszej kariery?
🧠 𝐉𝐚𝐤 𝐠𝐫𝐚 𝐧𝐚 𝐢𝐧𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐞𝐧𝐜𝐢𝐞 𝐰𝐬𝐩𝐢𝐞𝐫𝐚 𝐫𝐨𝐳𝐰𝐨́𝐣 𝐦𝐨́𝐳𝐠𝐮, 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐥𝐢𝐠𝐞𝐧𝐜𝐣𝐞, 𝐩𝐚𝐦𝐢𝐞𝐜, 𝐤𝐨𝐧𝐜𝐞𝐧𝐭𝐫𝐚𝐜𝐣𝐞, 𝐝𝐲𝐬𝐜𝐲𝐩𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐢 𝐤𝐫𝐞𝐚𝐭𝐲𝐰𝐧𝐨𝐬𝐜 𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐳𝐝𝐲𝐦 𝐞𝐭𝐚𝐩𝐢𝐞 𝐳𝐲𝐜𝐢𝐚?
 
Sprawdźcie, jak bez stresu i z sukcesem rozpocząć kolejny etap muzycznej edukacji!
 
📅 Szczegóły wydarzenia:
𝐊𝐢𝐞𝐝𝐲: 8 kwietnia 2026 r., godz. 17:00
𝐆𝐝𝐳𝐢𝐞: Sala Koncertowa PSM I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie (Rynek 24)
𝐖𝐬𝐭𝐞𝐩: Wolny! 🎫
 
🎼 𝐍𝐚 𝐬𝐜𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐰𝐲𝐬𝐭𝐚𝐩𝐢𝐚:
 
Uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu:
 
𝐌𝐢𝐜𝐡𝐚𝐥 𝐍𝐈𝐙𝐍𝐈𝐊 – klarnet – klasa klarnetu – Bartosz Piekarski
𝐆𝐫𝐳𝐞𝐠𝐨𝐫𝐳 𝐏𝐎𝐋𝐍𝐈𝐊 – saksofon – klasa saksofonu – Jacek Szott
𝐌𝐢𝐤𝐨𝐥𝐚𝐣 𝐑𝐀𝐊𝐈𝐂𝐊𝐈 – fortepian – klasa fortepianu – Oksana Masna
𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧 𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈𝐀𝐙𝐄𝐊 – akordeon – klasa akordeonu – Sławomir Wilk
𝐌𝐚𝐠𝐝𝐚𝐥𝐞𝐧𝐚 𝐓𝐄𝐋𝐄𝐒𝐍𝐈𝐂𝐊𝐀– gitara – klasa gitary – Anatol Szamli
 
Młodym artystom towarzyszyć będą akompaniatorzy: 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣 𝐁𝐄𝐃𝐍𝐀𝐑𝐒𝐊𝐈 oraz 𝐖𝐨𝐣𝐜𝐢𝐞𝐜𝐡 𝐌𝐀𝐉𝐂𝐇𝐑𝐎𝐖𝐈𝐂𝐙.
 
🤝 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣𝐝𝐳, 𝐩𝐨𝐬𝐥𝐮𝐜𝐡𝐚𝐣, 𝐩𝐨𝐫𝐨𝐳𝐦𝐚𝐰𝐢𝐚𝐣!
To idealna okazja, by zapytać o wszystko, co wiąże się z nauką – od pierwszych kroków po przygotowanie do egzaminów do II stopnia. Swoimi doświadczeniami podczas spotkania podzielą się 𝐧𝐚𝐮𝐜𝐳𝐲𝐜𝐢𝐞𝐥𝐞, 𝐮𝐜𝐳𝐧𝐢𝐨𝐰𝐢𝐞 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐜𝐞.
 
𝐊𝐢𝐞𝐫𝐮𝐧𝐞𝐤 – 𝐒𝐳𝐤𝐨𝐥𝐚 𝐌𝐮𝐳𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚! 🚦 𝐃𝐨 𝐳𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚!
 
✨ Koncert zrealizowany przy współpracy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie.
{"register":{"columns":[]}}