W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Koncert uczniów klas altówki i skrzypiec

11.06.2025

Na plakacie widnieje tytuł „Smyczkowe opowieści” zapisany dużą, czarną czcionką w górnej części. Poniżej znajduje się opis wydarzenia: „Koncert uczniów klas skrzypiec i altówki”, a także nazwiska osób odpowiedzialnych za przygotowanie uczniów: Małgorzaty Kopańskiej, Anny Szamli i Renaty Witkowskiej. Niżej wymieniono akompaniatorów: Annę Hop oraz Annę Lasko. W dalszej części podano szczegóły wydarzenia: „17 stycznia 2025, godz. 17.00, Sala Kameralna”. Tło plakatu jest jasne, z delikatnymi nutami w tle, co tworzy subtelną, muzyczną atmosferę. Po prawej stronie plakatu znajdują się niebieskie linie symbolizujące pięciolinię, na której rozmieszczono nuty oraz grafiki przedstawiające skrzypce i smyczki. W dolnej części plakatu znajduje się niebieski pasek z logotypami: „70 lat”, „Zespół Państwowych Szkół Muzycznych”, „Symfonia” oraz „Rada rodziców”. Plakat ma elegancki, klasyczny styl, pasujący do tematyki koncertu.

Zapraszamy na Koncert "Smyczkowe opowieści" w wykonaniu uczniów klasy altówki Renaty Witkowskiej i klas skrzypiec Magdaleny Betlei oraz Anny Szamli.

Uczniom przy fortepianie towarzyszyć będą Anna Hop i Paulina Wilk

 

17 czerwca 2025 r.

godz. 17.00

Sala Kameralna ZPSM w Przemyślu

{"register":{"columns":[]}}