W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kampania „Kto Ty jesteś?”

03.11.2021

Zachęcamy do zapoznania się kampanią „Kto Ty jesteś?” promującą naukę języka polskiego za granicą. Tegoroczna edycja przewiduje konkurs grantowy dla szkół oraz cykl webinarów.

Kampania "Kto Ty jesteś?" Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie

Z początkiem października 2021 r. ruszyła trzecia edycja kampanii społecznej #KtoTyJesteś, realizowana przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie. Tegoroczna edycja z hasłem przewodnim „Język polski otwiera” ma na celu promowanie języka polskiego i nauki języka ojczystego wśród dzieci Polaków mieszkających poza krajem.

Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.ktotyjestes.pl/ lub w serwisie FB https://www.facebook.com/KtoTyJestesKampaniaSpoleczna. Tegoroczna edycja przewiduje dodatkowo konkurs grantowy dla szkół oraz konkurs dla dziennikarzy polonijnych wraz z cyklem webinarów, w których wziąć udział mogą dzieci uczące się w szkołach polskich działających za granicą.

{"register":{"columns":[]}}