W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dla dzieci

Za siedmioma górami, za siedmioma lajkami... w wirtualnej krainie żyli sobie bohaterowie naszych bajek. Może już ich znacie? To Królowa Śniegu, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna oraz Rybak ze Złotą Rybką. Tym razem jednak, zobaczycie ich w nowych, zaskakujących odsłonach!

kafelek dla dzieci

Internet to miejsce, w którym spotkać nas mogą wspaniałe przygody, jednocześnie trzeba też zachować tam pewne zasady bezpieczeństwa. O tym właśnie są nasze bajki - tak jak Czerwony Kapturek spotkał w lesie wilka, tak samo wy możecie czasami napotkać zagrożenie w internecie. Spokojnie, z naszych bajek dowiecie się, jak sobie z nimi radzić.

Przed seansem mamy dla Was jeszcze jeden pomysł. Jeżeli tylko macie ich pod ręką - może zaprosicie rodziców do wspólnego oglądania? Warto, żeby też się o tym dowiedzieli.

No już, kończymy ten przydługi wstęp i zapraszamy Was na miłe chwile w naszym bajkowo-wirtualnym świecie.

Królowa Śniegu #patostreamy

Czy Kajowi uda się ustrzec przed negatywnym wpływem filmików nagrywanych przez Królową Śniegu? Zobacz już teraz!

Wideo

Czerwony Kapturek #cyberprzemoc

Jak potoczyły się losy Czerwonego Kapturka?  Zobaczcie bajkę o wyjątkowej dziewczynce i przeciwnościach, z którymi przyszło jej się zmierzyć. 

Wideo

Śpiąca Królewna #FOMO

Śpiąca Królewna cierpi na bezsenność?! Nie do wiary! Jej rodzice znaleźli świetny sposób na to, jak na chwilę oderwać ją od smartfona. Zobacz!

Wideo

Złota Rybka #grooming

Młody rybak był tak zapatrzony w prezenty od złotej rybki, że prawie całkiem zagubił się w sieci. Na szczęście pomoc nadeszła w ostatniej chwili… Sprawdź!

Wideo

{"register":{"columns":[]}}