W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Bądźcie z nami 8-9 grudnia 2020 na Perspektywen in Tech Summit

28.10.2020

Tegoroczna edycja Perspektywy Women in Tech Summit 2020 w związku z zagrożeniami spowodowanymi przez COVID-19 w całości odbywać się będzie online. Ubiegłoroczna edycja Perspektywy Women in Tech Summit zgromadziła w Warszawie ok. 6350 uczestników z ponad 50 państw świata.

zaslepka

Wydarzenie adresowane jest do studentek i absolwentek jednostek akademickich, kształcących się na poziomie studiów wyższych na kierunkach IT oraz technicznych, a także pracowniczek organizacji rządowych, pozarządowych i innych specjalizujących się lub pracujących w obszarze informatyzacji, technologizacji, sektorze IT oraz sektorach pokrewnych.

Impreza uzyskała wsparcie ze strony MNiSW RP (w ramach programu DIALOG) i wpisuje się w realizowany w latach 2019-2021 projekt „Polska – międzynarodowy hub edukacji i badań w zakresie IT (Poland IT Hub for You)”. Stwarza znakomitą szansę dla Uczestniczek do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w technologii, zapewnia dostęp do inspirujących spotkań i rozmów online, dając możliwość i inspirację do zaprojektowania dalszej edukacji w obszarach nowotechnologicznych, kariery naukowej w tym zakresie oraz szansę znalezienia pracy w firmach z obszaru IT & Tech o zasięgu lokalnym i globalnym, działających w Polsce.

 

Podczas Perspektywy Women in Tech Summit 2020 pojawią się największe światowe brandy, takie jak: Google, Facebook, Amazon, 3M, Disco, Huawei, Intel, P&G, UBS, City, Nike, Accenture, Fujitsu, Ericsson, TomTom, PwC i inne, a także firmy polskie, zwłaszcza z obszaru gamingu. Uczestnicy zyskają szansę kontaktu i rozmowy z ponad 40 pracodawcami reprezentującymi największe marki globalne oraz z najlepszymi uczelniami w Polsce. Udział w wydarzeniu, to także możliwość wymiany kontaktów z potencjalnym pracodawcą!

Perspektywy Women in Tech Summit 2020 to również dwa dni pełne kontentu i spotkań! Ponad 50 wystąpień mówców z całego świata, 30 tech-talków, 60 warsztatów technologicznych i soft-skillowych, ponad 200 sesji mentoringowych i tematyczny networking!

Będziemy mówić o tym, jak technologia radzi sobie w trudnej rzeczywistości COVID-19. Przedstawimy case study firm takich jak 3M, Google czy Facebook. Porozmawiamy o przywództwie w czasie kryzysu i o tym, jak skutecznie wzmacniać pracowników oraz zarządzać organizacją w pandemicznym świecie. W jej ramach spojrzymy na to, jak wygląda przyszłość AI. Podzielimy się rozwiązaniami na temat tego, jak dbać o bezpieczeństwo danych, gdy cały świat przeszedł na pracę online. Porozmawiamy o tym, czy 5G ingeruje w środowisko itp.

Konferencję otworzy Mariya Gabriel, charyzmatyczna Komisarz UE ds. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży, która od lat walczy o obecność i widoczność kobiet w obszarze IT. Wśród mówców znajdzie się także prof. Jennifer Widom, pierwsza kobieta-dziekan Wydziału Informatyki Uniwersytetu Stanforda w USA. Jak co roku, mowę inspiracyjną wygłosi Georgette Mosbacher, ambasadorka USA w Polsce.

Zapraszamy na dwa intensywne dni warsztatów technologicznych, tech talków, wystąpień keynote mówców z największych firm technologicznych i najambitniejszych ośrodków badawczych, sesje mentoringowe, doradztwo karierowe oraz wydarzenia towarzyszące. Wierzymy, że jak co roku, technologiczna magia i rozmach wydarzenia każdemu z uczestników przyniosą potężną dawkę inspiracji i energii do dalszego działania.

Osobą kontaktową po stronie wydarzenia jest: dr Andrzej Bober, a.bober@perspektywy.pl

Szeroką informację nt. wydarzenia przekażemy podczas SUMMIT INFO DAY, 9 listopada, godz. 13:00 CET.

Rejestracja na INFO DAY na stronie: http://polandithub.pl/info-day

 

Forma wydarzenia: online
Strona wydarzenia: www.womenintechsummit.pl
Organizator: Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
Termin: 8-9 grudnia 2020