W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Program im. Konstantego Kalinowskiego

30.10.2020

W związku z obecną sytuacją na Białorusi i przewidywanym wzrostem liczby osób represjonowanych, będących statutowymi adresatami Programu Stypendialnego Rządu RP im. Konstantego Kalinowskiego, Dyrektor Programu, w porozumieniu z władzami państwowymi i uniwersyteckimi, zdecydował o uruchomieniu dodatkowego naboru.

Nabór odbywa się zarówno do Programu KK I (studia w różnych uczelniach w całej Polsce), jak i Programu KK II (roczne staże w Warszawie). Przyjmowanie aplikacji będzie odbywało się od 31 sierpnia 2020 r. w trybie ciągłym, aż do wyczerpania limitu miejsc. Wszelkie dane dotyczące wymogów formalnych i niezbędnych dokumentów zawarte są w folderach Programu dostępnych na stronie internetowej Studium Europy Wschodniej UW www.studium.uw.edu.pl

Prosimy o kontakt osoby, które potrzebują takiego wsparcia na adres bialorus.studium@uw.edu.pl

Nabór kandydatur odbywa się od 31 sierpnia do wyczerpania limitu miejsc.

Zdjęcia (1)