W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

IV Chińska Międzynarodowa Wystawa Importowa – CIIE 2021

10.11.2021

Czwarta edycja Chińskiej Międzynarodowej Wystawy Importowej (CIIE) odbyła się tradycyjnie w Szanghaju w dniach od 5 do 10 listopada 2021 r.

1

Polską ofertę targową, tradycyjnie jedną z większych spośród państw UE, współtworzyło 40 wystawców obecnych zarówno na indywidualnych ekspozycjach jak i na trzech stoiskach tematycznych żywność i produkty rolne, dobra konsumpcyjne a także przemysł innowacyjny i technologie.

W tym roku, na powierzchni wystawienniczej przekraczającej 360 tys. metrów kwadratowych swoją ofertę zaprezentowało ponad 3 tysiące wystawców reprezentujących 127 państw. Trzy organizacje międzynarodowe oraz 58 państw zdecydowało się wziąć udział w CIIE w ramach tzw. wirtualnych pawilonów, gdzie prezentowano ich dorobek i osiągnięcia w formie multimedialnej z wykorzystaniem techniki 3D. Na targi, które zostały podzielone na sześć obszarów tematycznych - żywność i produkty rolne, pojazdy mechaniczne, przemysł innowacyjny i technologie, dobra konsumpcyjne, wyposażenie medyczne i produkty ochrony zdrowia oraz handel i usługi składało się również Międzynarodowe Forum Gospodarcze i Handlowe Hongqiao.

Chińska Międzynarodowa Wystawa Importowa organizowana jest od roku 2018. Kolejna edycja zaplanowana została w Szanghaju w okresie od 5 do 10 listopada 2022 r.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}