W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ogłoszenie ws. pracy

14.04.2021

Ambasada RP w Pekinie poszukuje kandydata na stanowisko do spraw technicznych w wymiarze pełnego etatu (40 godzin tygodniowo).

Close up of Business people shaking hands, finishing up meeting, business etiquette, congratulation, merger and acquisition concept

Zakres obowiązków pracownika na ww. stanowisku obejmuje:

  1. Realizację prac konserwacyjnych oraz remontowych instalacji i urządzeń sieci: centralnego ogrzewania, wodociągowej, kanalizacyjnej i elektrycznej na terenie Ambasady.
  2. Diagnostykę usterek, regulacje oraz naprawę uszkodzonego wyposażenia, w tym m.in. drzwi, okien, moskitier oraz urządzeń technicznych, znajdujących się w budynkach Ambasady.
  3. Prace murarskie, malarskie i stolarskie w budynkach Ambasady obejmujące: naprawę schodów i tarasów, szpachlowanie, malowanie ścian, naprawy powierzchni drewnianych i podłóg, malowanie powierzchni metalowych, konserwację i naprawę mebli.
  4. Drobne prace naprawcze związane z utrzymaniem ogrodu na terenie Ambasady.
  5. Udział w pracach remontowych prowadzonych w budynkach na terenie Ambasady, w tym m.in. wykonywanie prac rozbiórkowych, pomoc w przenoszeniu mebli i innych ciężkich przedmiotów.
  6. Utrzymywanie czystości i konserwacja basenu.

 

Dodatkowe umiejętności:

Wykonywanie prac spawalniczych.

 

Zgłoszenia zawierające CV należy przesłać na adres: pekin.admin@msz.gov.pl do dnia 30 kwietnia 2021 roku.