W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polska na targach 2021 China-ASEAN Expo (CAEXPO)

28.09.2021

W dniach 10-13 września 2021 r. w Nanningu, stolicy Regionu Autonomicznego Guangxi Zhuang, miała miejsce osiemnasta edycja targów China-ASEAN Expo (CAEXPO). Konsulat Generalny RP w Kantonie wziął udział w organizacji i obsłudze polskiego stoiska informacyjnego na CAEXPO 2021 z inicjatywy Krajowej Izby Gospodarczej.

CAEXPO5

Na polskim stoisku dystrybuowane były materiały promocyjne i informacyjne, w tym m.in. katalogi firm opracowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A., materiały otrzymane od polskich firm oraz broszury Polskiej Organizacji Turystycznej, kody QR odnoszące do stron Zagranicznego Biura Handlowego w Szanghaju Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A., kampanii informacyjno-promocyjnej na temat potencjału polskiego sektora spożywczego prowadzonej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie, katalogu „GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii” Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz opracowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości raportów „Medical Devices And Equipment In Poland” i „The Game Industry in Poland”.

Więcej informacji o targach China-ASEAN Expo (CAEXPO) można znaleźć na stronie www.caexpo.org.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}