W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polska na targach wysokich technologii w Shenzhen

29.12.2021

W dniach 27-29 grudnia 2021 r. Konsulat Generalny RP w Kantonie wziął udział w 23. edycji targów China Hi-Tech Fair (CHTF 2021).

chtf3

Wydarzenie odbyło się w centrach wystawienniczych Shenzhen World Exhibition & Convention Center oraz Shenzhen Convention & Exhibition Center i zgromadziło wystawców z 11 krajów, a także firmy i instytucje z 25 krajów uczestniczących w wydarzeniu w formule on-line. Podczas targów CHTF prezentowane były technologie z zakresu sztucznej inteligencji (AI), wirtualnej rzeczywistości (VR), Internetu rzeczy (IoT), smart city, rozwiązań komercyjnych 5G, technologii ICT nowej generacji, wysokiej klasy urządzeń, nowoczesnych technologii materiałowych, energetyki odnawialnej, zielonych technologii, robotyki, przemysłu medycznego i lotniczego.

Polska uczestniczy w CHTF od roku 2017, a tegoroczna edycja była rekordowa pod względem liczby uczestniczących w targach podmiotów z Polski. W tegorocznej edycji targów Konsulat Generalny RP w Kantonie, we współpracy z Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Szanghaju, wziął udział w organizacji i obsłudze polskiego pawilonu, a także udzielił wsparcia polskim przedsiębiorstwom uczestniczącym w CHTF w trybie zdalnym. Organizacja polskiego pawilonu na targach China Hi-Tech Fair 2021 możliwa była również dzięki środkom Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Informacje dotyczące China Hi-Tech Fair znaleźć można na stronie www.chtf.com.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}