W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Udział polskich firm w Guangzhou World Agricultural Expo (Wagri 2020) w Kantonie

28.08.2020

..

W dniach 20-22 sierpnia 2020 r. w centrum wystawienniczym Guangzhou Poly World Trade Center Expo w Kantonie odbyła się kolejna edycja targów przemysłu spożywczego Guangzhou World Agricultural Expo (Wagri 2020), w których udział wzięło ponad 20 firm z Polski.

Inicjatorem uczestnictwa Polski w Wagri 2020 był Konsulat Generalny RP w Kantonie, a stoisko narodowe zorganizowane zostało przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR). Mimo że z powodu ograniczeń w ruchu międzynarodowym związanych z zagrożeniem epidemicznym polskie firmy uczestniczyły w targach w trybie on-line, nie przeszkodziło im to w odbyciu ponad 60 spotkań z potencjalnymi importerami z Chin. Na stoisku narodowym dystrybuowane były natomiast przygotowane przez wystawców materiały informacyjne, a także prezentowane były próbki ich produktów.

Udział polskich eksporterów w targach umożliwił prezentację Polski jako kraju o bardzo atrakcyjnej ofercie przemysłu spożywczego, a także kraju aktywnie działającego na rynku międzynarodowym. Pozostaje mieć nadzieję, że nawiązane podczas targów kontakty handlowe okażą się owocne.

 

Zdjęcia (7)