W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rekrutacja na pomagisterskie Europejskie Studia Interdyscyplinarne w Kolegium Europejskim w Natolinie

10.01.2022

Przypominamy, że do 19 stycznia można aplikować na europejskie studia podyplomowe w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie. Kandydaci polskiego obywatelstwa mogą ubiegać się o pełne finansowanie studiów, zakwaterowania na kampusie i wyżywienia. Można aplikować bezpłatnie online na stronie: https://coleuropenatolin.eu/pl/

natolin

Podczas rocznej nauki w języku angielskim i francuskim na kierunku Europejskie Studia Interdyscyplinarne studenci zyskują szerokie spojrzenie na problematykę europejską oraz kompetencje przygotowujące ich do dalszego rozwoju zawodowego w wielu różnych sektorach.

Mile widziani są absolwenci takich kierunków jak prawo, filologia, filozofia, dziennikarstwo, historia, socjologia, stosunki europejskie, europeistyka, jak również innych programów humanistycznych, a innych, blisko spokrewnionych, z pewnym zainteresowaniem Europą.

Oferta dotyczy absolwentów studiów magisterskich oraz także studentów ostatniego roku. Koszt studiów, zakwaterowania na kampusie i pełnego wyżywienia pokrywają stypendia dostępne dla obywateli polskich. W przypadku stypendium Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP konieczne jest złożenie odrębnego wniosku do MSZ, dostępnego tutaj.

Nie ma górnej granicy wieku. Wymogiem formalnym jest posiadanie dyplomu magistra lub jego ekwiwalentu wartego 240 punktów ECTS oraz znajomość języków angielskiego i francuskiego w stopniu pozwalającym na studiowanie w momencie rozpoczęcia roku akademickiego. Aplikować można wielokrotnie.

Obecni wykładowcy to m.in. Herman Van Rompuy, Timothy Snyder, Bronisław Geremek, Norman Davies, Marek Belka, Roger Moorhouse, Georges Mink, Andrzej Nowak, Chantal Delsol czy Rémi Brague.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://coleuropenatolin.eu/pl/, lub kontaktując się bezpośrednio z uczelnią contactnatolin@coleurope.eu

{"register":{"columns":[]}}