W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia Ambasadora Tomasza Młynarskiego z okazji Świąt Bożego Narodzenia

21.12.2020

Ambasador Tomasz Młynarski

Szanowni Państwo,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę przekazać wszystkim Rodakom zamieszkałym w Republice Francuskiej oraz Księstwie Monako najlepsze życzenia wspaniałych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wiary i nadziei oraz zadumy nad cudem, który świętujemy od ponad dwóch tysięcy lat.

Tegoroczne święta będą inne niż dotychczas. Rok 2020 wprowadził wiele zmian i postawił przed nami wiele wyzwań. W tak trudnym czasie wszystkie środowiska polonijne we Francji i Monako po raz kolejny pokazały siłę zjednoczenia niosąc wsparcie sobie wzajemnie ale także tym najbardziej potrzebującym. Pragnę podziękować wszystkim Państwu za przepiękną solidarność, jedną z najwyższych wartości tak bardzo potrzebną w dzisiejszych czasach.

Niech w Państwa domach zagości pokój i radość Dobrej Nowiny, a Nowy Rok 2021 będzie pełen pomyślności i nadziei na lepszy czas.

Tomasz Młynarski

Ambasador RP we Francji i w Księstwie Monako