W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja o likwidacji zbędnych i zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego GIOŚ RWMŚ w Katowicach

                                                                                                        Warszawa, 19.05.2025 r.

DAG-WA.233.9.2025

 

Informacja o likwidacji zbędnych i zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, zlokalizowanych w Regionalnym Wydziale Monitorowania Środowiska w Katowicach.

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska  działając na podstawie § 6 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października  2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz.U. z 2023 r., poz. 2303 z późn. zm.), informuje o zbędnych i zużytych rzeczowych składnikach majątku ruchomego:

Szczegółowy wykaz zbędnych i zużytych rzeczowych składników majątku ruchomego zawiera załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.

Zagospodarowanie zbędnych i zużytych rzeczowych składników majątku ruchomego GIOŚ odbędzie się poprzez likwidację.

Materiały

Zał. nr 1 do informacji o likwidacji - wykaz zużytych i zbędnych składników majątku ruchomego GIOŚ RWMŚ w Katowicach
Zał​_nr​_1​_do​_informacji​_o​_likwidacji​_-​_wykaz​_zużytych​_i​_zbędnych​_składników​_majątku​_ruchomego​_GIOŚ​_RWMŚ​_w​_Katowicach.docx 1.30MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
19.05.2025 16:33 Renata Sobczak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Renata Sobczak
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja o likwidacji zbędnych i zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego GIOŚ RWMŚ w Katowicach 1.0 19.05.2025 16:33 Renata Sobczak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}