W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja o zbędnych oraz zużytych skł. majątku ruchomego GIOŚ przeznaczonych do likwidacji KLRP Kraków

Informacja o zbędnych oraz zużytych składnikach majątku ruchomego GIOŚ przeznaczonych do likwidacji KLRP Kraków

 
 

Warszawa, 07.07.2025 r.

DAG-WA.233.25.2025

 

 

 

Informacja o likwidacji zbędnych i zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, zlokalizowanych w zlokalizowanych w Krajowym Laboratorium Referencyjnym ds. jakości powietrza atmosferycznego (KLRP) w Krakowie

 

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska  działając na podstawie § 6 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października  2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz.U. z 2023 r., poz. 2303 z późn. zm.), informuje o zbędnych i zużytych rzeczowych składnikach majątku ruchomego:

Szczegółowy wykaz zbędnych i zużytych rzeczowych składników majątku ruchomego zawiera załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.

Zagospodarowanie zbędnych i zużytych rzeczowych składników majątku ruchomego GIOŚ odbędzie się poprzez likwidację.

Materiały

Załacznik​_nr​_1​_Wykaz​_zbędnych​_i​_zużytych​_składników​_majątku​_ruchomego​_w​_KLRP​_Kraków
Załacznik​_nr​_1​_Wykaz​_zbędnych​_i​_zużytych​_składników​_majątku​_ruchomego​_w​_KLRP​_Kraków.docx 0.02MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.07.2025 14:00 Renata Sobczak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Renata Sobczak
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja o zbędnych oraz zużytych skł. majątku ruchomego GIOŚ przeznaczonych do likwidacji KLRP Kraków 2.0 21.07.2025 16:50 Renata Sobczak
Informacja o zbędnych oraz zużytych składnikach majątku ruchomego GIOŚ przeznaczonych do likwidacji KLRP Kraków 1.0 08.07.2025 14:00 Renata Sobczak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}