W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konferencja „Chemometria i metrologia w analityce”

27.05.2022

Konferencja „Chemometria i metrologia w analityce

W dniach 16–18 października br. odbędzie się VIII Konferencja „Chemometria i metrologia w analityce”. Tegorocznym miejscem obrad będzie Hotel Belvedere Zakopanem.

Konferencja ta jest kontynuacją konferencji „Chemometria – metody i zastosowania”, organizowanych cyklicznie od 2001 roku w Zakopanem i Poznaniu. W tym roku tematyka związana będzie głównie z teoriami metod chemometrycznych oraz dokonywaniem pomiarów zgodnie z zasadami metrologii, jak również ich zastosowaniem w chemii analitycznej i innych dyscyplinach naukowych, w których analityka odgrywa kluczową rolę.

Gościem honorowym wydarzenia będzie prof. dr hab. Andrzej Parczewski, a zaproszonymi gośćmi – wykładowcami będą: prof. dr hab., dr h. c. mult. Bogusław Buszewski, prof. dr hab. Ewa Bulska, prof. dr hab. Maciej Kubicki, dr Paolo Oliveri, prof. Philip Taylor oraz prof. dr hab. Beata Walczak.

 

 

Materiały

Konferencja „Chemometria i metrologia w analityce”
{"register":{"columns":[]}}