W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Porozumienie IES z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Krakowie

23.12.2020

Porozumienie IES oraz OIRP

W dniu 21 grudnia 2020 roku dr hab. Dariusz Zuba – p.o. Dyrektora Instytutu podpisał porozumienie o współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Krakowie. Z ramienia OIRP porozumienie zawarli: Dziekan Rady OIRP – dr Marcin Sala-Szczypiński oraz Wicedziekan Rady OIRP ds. Aplikacji – Andrzej Kadzik.

Głównym obszarem współpracy będzie organizowanie szkoleń i innych przedsięwzięć edukacyjnych, w szczególności dotyczących prawa dowodowego, a także opracowywanie elementów programu szkolenia dla aplikantów radcowskich z tego zakresu. Ponadto przewiduje się zorganizowanie wspólnych konferencji i seminariów, wymianę doświadczeń związanych z działalnością szkoleniową, a także działalność wydawniczą.

W 2021 roku planowane jest przeprowadzenie seminariów w zakresie objętym programem aplikacji radcowskiej przez pracowników Instytutu jako specjalistów w dziedzinie nauk sądowych.