W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Szkolenie online w zakresie metod identyfikacji genetycznej dla sędziów i prokuratorów

27.10.2020

Szkolenie genetyków

Instytut Ekspertyz Sądowych, Polskojęzyczna Grupa Robocza (ISFG-PL) działająca przy Międzynarodowym Towarzystwie Genetyki Sądowej (International Society for Forensic Genetics) oraz fundacja Sense about Science, uprzejmie zapraszają sędziów i prokuratorów do udziału w szkoleniu w zakresie metod identyfikacji genetycznej, które związane jest z oficjalną prezentacją przewodnika: „Zrozumieć Genetykę Sądową. Co DNA może powiedzieć o przestępstwie”.

Podczas spotkania przedstawiony zostanie przewodnik po genetyce sądowej przeznaczony dla przedstawicieli organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, który otrzyma każdy z uczestników, a eksperci ISFG-PL przedstawią najważniejsze zagadnienia z zakresu genetyki sądowej. Przewidziany jest również czas na krótką dyskusję nad współczesnymi problemami genetyki sądowej. 

Wydarzenie będzie miało formę zdalną i odbędzie się 24 listopada 2020 roku w godzinach 09:00 – 12:00, za pośrednictwem platformy Zoom. 

Program szkolenia dostępny w materiałach poniżej.

Do udziału w wydarzeniu można zapisać się poprzez przesłanie formularza zamieszczonego na stronie isfg.org.

Szkolenie jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do udziału.
 


Honorowy Patronat

dr Marcin Romanowski

Podsekretarz Stanu

Logotyp MS

 

 

 

 

Materiały

Program szkolenia-GENETYKA
program​_szkolenia-genetyka.pdf 1.83MB